Jiří Šponar / Z médií
Sedmička
24.2.2011
Deník
8.4.2011
MF dnes
8.4.2011
Právo
7.4.2011
Deník
11.4.2011
MF dnes
16. 11. 2013
MF dnes
22.1.2015

 

Vystudoval Střední průmyslovou školu ve Strážnici. Po drobných zkušenostech z pražských loutkových scén nastoupil v roce 2003 do tehdy ještě Malého divadla a členem jeho už přejmenovaného souboru je doposud. Zpívá a hraje na kytaru ve skupině Kašpárek v rohlíku, pro její druhé CD složil písně „Tančící polárník“, „Angelina Jolie“ a „Panenka na kraji nebe“. V současné době jej lze vidět takřka ve všem, co nabízí loutkohra Jihočeského divadla. Vedle komorní inscenace Jidáš Iškariotský, zrádce jmenujme například hru Tom Sawyer, vánoční pohádku Andělíček Toníček, rodinnou komedii Cesta kolem světa před Otáčivým hledištěm či nejnovější premiéru souboru No comment!. Jihočeskou Thálii byl oceněn již v letech 2006 a 2008.Dr. Jekyll a Mr. Hyde / Jiří ŠponarQuijote! / Mikuláš Mahr, Dana Chroustová, Jan Hönig, Jiří Šponar, Petr Hubík / foto Petr ZikmundQuijote! / Jiří Šponar, Jan Vejražka, Marek Menšík, Stanislava Drápelová, Lucie Škodová / foto Petr ZikmundQuijote! / Dana Chroustová, Jiří Šponar, Jan Hönig, Petr Hubík, Lucie Škodová, Jan Vejražka, Stanislava Drápelová, Denisa Posekaná / foto Petr ZikmundQuijote! / Jiří Šponar / foto Petr ZikmundQuijote! / Jiří Šponar / foto Petr ZikmundQuijote / Jiří Šponar, Dana Chroustová / foto Petr ZikmundQuijote / Dana Chroustová, Jiří Šponar / foto Petr ZikmundQuijote / Lucie Škodová, Stanislava Drápelová, Denisa Posekaná, Jiří Šponar / foto Petr ZikmundZvířátka a Petrovští / Jiří Šponar, Budlana Baldanova / foto Petr ZikmundZvířátka a Petrovští / Jiří Šponar / foto Petr ZikmundZvířátka a Petrovští / Jiří Šponar / foto Petr ZikmundZvířátka a Petrovští / Jiří Šponar, Budlana Baldanova / foto Petr ZikmundZvířátka a Petrovští / Dana Chroustová, Jiří Šponar, Budlana Baldanova / foto Petr ZikmundZvířátka a Petrovští / Budlana Baldanova, Jiří Šponar / foto Petr ZikmundGulliver´s Trek / Jan Hönig, Jiří Šponar / foto Petr Zikmund
Více...
Jiří Šponar / Z vašich ohlasů

Cesta kolem světa, 10. 8. 2011

Byla  jsem se podívat na  představení Cesta kolem svět a nejvíc se mi líbil Jiří Šponar!! Všichni ostatní byli samozřejmě taky moc skvělý a moc se mi vaše představení líbilo. Těším se až budete mít  další představení a já budu mít možnost se jet na vás podíva. Doufám, že jsem Vás neviděla naposledy!! Díky!!
Kristýna Motyčková

Cesta kolem světa, 15. 7. 2011

Byla jsem se podívat na představení Cesta kolem světa a mám z toho skvělý pocit. Nejlepší ze všech herců byl Jiří Šponar a pak bych také chtěla pochválit Denisu Posekanou. Moc se mi toto představení líbilo a ráda se přijedu podívat na další představení s váma dvěma. Díky
Michaela Motyčková

Kašpárek v rohlíku, 5. 1. 2010

Představení Kašpárek v rohlíku se mi moc líbilo. Písničky jsou skvělé, pořád si je doma zpíváme. A nejlepší ze všech je Jiří Šponar. Je nejvtipnější, nejhezčí a ještě k tomu umí napsat nádherné písničky - Dvě malý víly, Polárník a Panenka na kraji nebe. Ty se mu opravdu povedly a jsou nejkrásnější. 
Kačenka Skutilová

Zlatovláska, 7. 7. 2005

Shlédla jsem na \"otáčku\" pohádku Zlatovláska, a byl to pro mne nezapomenutelný zážitek. Patřím mezi ty dříve narozené, ale věřte mi, že jsem byla dojatá. Takové pohádky do Krumlova patří. Škoda, že se bude \"otáčko\" rušit. Děkuji všem hercům (především pánům Šponarovi a Hamanovi) za jejich výkony a přeji moc a moc dalších krásných rolí.
Jana Nováková

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 6 + 431 je: