Lukáš Pečenka

herec / Hosté Jihočeského divadla
 

/ Repertoár - archiv

22. 4. 2017
7. 11. 2014
28. 3. 2013
23. 10. 2009
6. 5. 2009

Narodil se 19. července 1980 v Hradci Králové. Vystudoval ZŠ v Třebechovicích p./O. a je absolventem Pražské konzervatoře. Spolupracuje s Divadlem Na Fidlovačce od jeho znovuotevření a je zakládajícím členem pohybového divadla Veselé skoky, na čemž si velice zakládá.Kupec benátský / Petr Červinka, Lukáš Pečenka / fotografie Petr NeubertV jámě lvové / Lukáš Pečenka / foto Petr  NeubertV jámě lvové / Lukáš Pečenka / foto Petr  NeubertV jámě lvové / Lukáš Pečenka, Lenka Krčková / foto Petr NeubertSoudné sestry / Jan Saska, Lenka Krčková, Lukáš Pečenka / foto Petr NeubertSoudné sestry / Lukáš Pečenka, Petr Červinka, Věra Hlaváčková, Jan Hušek, Lenka Krčková / foto Petr NeubertSoudné sestry / Petr Červinka, Jan Hušek, Věra Hlaváčková, Lukáš Pečenka / foto Petr NeubertSoudné sestry / Lukáš Pečenka, Petr Šporcl, Jan Hušek, Lenka Krčková, Bibiana Šimonová, Jaroslava Červenková, Roman Nevěčný, Daniela Bambasová / foto Petr NeubertSoudné sestry / Věra Hlaváčková, Jan Hušek, Petr Šporcl, Lukáš Pečenka, Jan Saska, Tomáš Drápela / foto Petr Neubert
Lukáš Pečenka / Z vašich ohlasů

V jámě lvové, 18. 11. 2014

Můžu říci jen dokonalost sama. je to nejlepší představení souboru Jihočeského divadla, na kterém jsem byla. Ráda  pro divadlo udělám to, že kudy budu chodit, tudy budu chválit a posílat na toto představení. Jsem nadšená z nového obsazení divadla. Naprosto dokonalý a nepřehlédnutelný  Lukáš Pečenka, samozřejmě perfektní herecké výkony pana Kubce, Untermüllera a v neposlední řadě i pan Skála. Myslím si, že divadlo správně vyhodnotilo, že po panu Veselém, který odešel, chybí muž, na kterého budou chodit mladé dívky i starší ženy z důvodu, že se na něj prostě hezky kouká. Myslím, že pan Skála je osobou, na kterého se nejen hezky kouká, ale plusem je i to, že dokonce umí hrát. Divadlo, tleskám nad výběrem hry i herců. Díky za luxusní zážitek.
Míša Č.

Kupec benátský, 26. 10. 2010

Vím, je to ostuda, ale až včera jsem poprvé viděla Kupce beátského - děkuju za úžasný představení, pan Petr Šporcl exceloval a Lukáš Pečenka do hry přinesl hravost, švih a říz :-). Ještě teď jsem omámená :-D. No a příští měsíc se těším na KOMUNISMUS.
Jana Kadlecová

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 277 + 7 je: