Janek Drápela

 

/ Repertoár - archiv

11. 6. 2004


Janek Drápela / Z vašich ohlasů

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 6. 9. 2011

V neděli 4.9.2011 jsem s dcerou navštívila divadelní představení Jindřicha VIII. na otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Musím říct, že nás představení nadchlo. Všichní herci byli skvělí. K jejich bezvadnému výkonu určitě přišpělo i nádherné počasí (zažila jsem před lety dvě zrušená představení kvůli dešti a jednou zabelani v pláštěnkách, protože pršelo). Hra byla velmi dobře zpracována, opravdu jsme se všichni bavili. Musím se zmínit o dobrém výkonu dvou herců-neherců a to psa a koně i ti byli bezvadní a přispěli k dobré náladě. Ale přece jenom musím vyseknout velikou poklonu jednomu herci a to panu Víznerovi. Opravdu předvedl bezvadný výkon a myslím, že dal hře svým výkonem obrovský náboj. Přeji vašemu divadlu hodně úspěchů ve vaší další práci a ještě jednou děkuji za krásný zážitek.
Jindřiška Blovská

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 29. 8. 2011

Děkuji za naprosto úžasné představení. Do Českého Krumlova na Otáčivé hlediště jezdíme už několik let a vždy jsme velmi spokojení. A ani letos tomu nebylo jinak. Naprosto skvělé obsazení všech rolí (včetně pejska :-), skvělá režie a k tomu nám vyšlo i skvělé počasí. Takže ještě jednou moc děkuji. A už nyní se těším, že příští rok zase přijedeme :-)
Ivana Blažková

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 983 + 7 je: