Oldřich Vízner

/ Činohra
 

/ Repertoár - archiv

11. 6. 2004


Oldřich Vízner / Z vašich ohlasů

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 14. 8. 2013

Loni jsme byli poprvé na Otáčivém hledišti a z představení Dekameron jsme odjížděli naprosto nadšení. Letošní Jindřich VIII. byl snad ještě lepší. Už dlouho jsme se tak nezasmáli. Oldřich Vízner je vynikající a všichni ostatní herci též!  
Radek Stratil

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 12. 8. 2013

Ani jsem nedočetla děj a vím, že pojedeme :-) Miluju pana Víznera a pana Veselého. Bude to skvostné představení a už se moc těším!!!  
Alena z ČB

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 6. 9. 2011

V neděli 4.9.2011 jsem s dcerou navštívila divadelní představení Jindřicha VIII. na otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Musím říct, že nás představení nadchlo. Všichní herci byli skvělí. K jejich bezvadnému výkonu určitě přišpělo i nádherné počasí (zažila jsem před lety dvě zrušená představení kvůli dešti a jednou zabelani v pláštěnkách, protože pršelo). Hra byla velmi dobře zpracována, opravdu jsme se všichni bavili. Musím se zmínit o dobrém výkonu dvou herců-neherců a to psa a koně i ti byli bezvadní a přispěli k dobré náladě. Ale přece jenom musím vyseknout velikou poklonu jednomu herci a to panu Víznerovi. Opravdu předvedl bezvadný výkon a myslím, že dal hře svým výkonem obrovský náboj. Přeji vašemu divadlu hodně úspěchů ve vaší další práci a ještě jednou děkuji za krásný zážitek.
Jindřiška Blovská

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 2. 9. 2011

Včera jsme se opravdu pobavili, skvělí pánové Vízner a Nevěčný, nehledě na to jak jsou všichni perfektně sehraní, vážně skvělá komedie. A taky se nám moc líbili "zmanipulovaní vesničané" :-). A pro paní Lenku Královou, pod představením Jak se vám líbí jsem zde napočítala nějakých patnáct ohlasů.
Alena

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 31. 8. 2009

Včera jsem byla na Ženy Jindřicha VIII. s Oldřichem Víznerem. Bylo to prostě úžasný. Jsem strašně moc ráda, že otáčivé hlediště jede dál. Každopádně, pokud seženu další lístky, třeba na Mušketýry nebo Cikánského barona, věřím, že to bude také tak dobré.
Markéta Lužická

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 2. 9. 2005

Včerejší představení Ženy Jindřicha VIII. bylo prostě NEJ.Zvláště famosní výkon pana O.Víznera.Děkujeme za bezva zážitek.P.S. Pane Vízner zůstaňte prosím i nadále věrný našemu otáčivému hledišti.Jste prostě Nej.
Hopíček a Daninta 1.9.2005

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 23. 8. 2005

Zdraví vás Rád´a z Krasejovky.Chci vám poděkovat za představení Ženy Jindřicha VIII. Byl to opravdu zážitek na který se jen tak nezapomíná.Pan Vízner je opravdu vynikající herec!!! Potkala jsem ho dnes v ulicích Budějovic, snad to byl on.Ale nesmím zapomenout na herce z vašeho divadla ti byly také výborní!! Jen mě mrzí že to naše otáčko chcou v Krumlově zrušit. Vůbec nepřemýšlí. Je to věčná škoda, budou litovat..Tak nshledanou a při prvním představení skupiny N se uvidíme v divadle.
Radka Kocmichová

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 23. 8. 2005

Jsem naprosto nadšená z představení ,,Ženy Jindřicha VIII \" .Je mi teprve 12 let,ale stejně se mi to mooooc líbilo.Nadchnulo mě,že tam hrál tak slavný herec- Oldřich Vízner a taky jsem tam potkala Miroslava Donutila!!!!!!!!!!!Babičce a dědovi se tam líbili úplně všichni a mě taky!Přeji vám hodně štěstí do dalších let.A kdyby jste mohli, tak tam pozdravujte Oldřicha Víznera!
Lenka V.

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 23. 8. 2005

Děkuji za nádherné představení komedie-Ženy Jindřicha VIII. Výkony všech herců byly famozní,obzvlášť hlavní role angl.krále v podání Old.Víznera.Ještě jednou děkuji
Ivana

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 9 + 171 je: